Kurs operatora wózków jezdniowych

Kurs na operatora wózków jezdniowych podnośnikowych kategorii II WJO prowadzony jest na podstawie programu Ośrodka Doskonalenia Kadr w Mysłowicach, zezwolenie nr: UDT/07/PS/010/2018

Szkolenie prowadzone jest w zakresie kategorii:

II WJO - Uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem specjalizowanych Czas trwania kursu - 38 godzin lekcyjnych zajęć teoretycznych w tym 10 godzin zajęć praktycznych oraz 4 godziny uzupełnienia programowego (dla osób niespełniających wymagań znajomości zagadnień z zakresu mechaniki i elektromechaniki)

Celem kursu jest przygotowanie słuchaczy do egzaminu kwalifikacyjnego przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego, co pozwoli uzyskać zaświadczenie kwalifikacyjne do obsługi wózków jezdniowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem specjalizowanych kategorii II WJO. 

Podstawowe wymogi, aby rozpocząć szkolenie:

  1. ukończony 18 rok życia
  2. minimum podstawowe wykształcenie

Miejsce odbywania zajęć teoretycznych:

  • ul. Stanisława Leszczyńskiego 15/2, 20-069 Lublin, tel: 735 053 909

Miejsce odbywania zajęć praktycznych:

  • Plac manewrowy: ul. Dworcowa 11 (Targi Lublin)
Cena kursu 1000 zł

Galeria pojazdów za pomocą których odbywa się szkolenie

POWRÓT

Sprawdź cennik kursów oraz
aktualne promocje
i zapisz się na kurs już dzisiaj

CENNIK I PROMOCJE

Egzamin Państwowy krok po kroku
przykładowe pytania
egzaminacyjne

BAZA WIEDZY
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.